Aylık arşivler: Nisan 2018

Zonguldak Evde Ek İş İlanı

Zonguldak Evde Ek İş İlanıBatı Karadeniz’in en gelişmiş ili Zonguldak’tır. Turizm, sanayi, hayvancılık, ticaret, tarım, balıkçılık gibi bir çok sektörde Karadeniz illeri içinde en gelişmiş ildir. Zonguldak bölgesi gelişen teknoloji ve zorlaşan hayat şartlarına bağlı olarak insanlar ekonomik sıkıntı çekmeye başladı. Özellikle kiraların çok yüksek olduğu bölgede faturalar ve geçim şartları insanların belini bükmektedir. Zonguldak ilinde yaşayan birisi olarak Zonguldak evde ek iş ilanı makale yazısı ile bölge halkına evde ek iş yapma konusunda fikirler vermek istedik.

Zonguldak evde ek iş ilanı kapsamında bu yazı dizimizde evde kurutulmuş çay paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz. Çay fabrikaları ürettikleri çayların paketlenmesi işini fabrikada işçilere yaptırmak yerine maliyeti düşürüp bu işi evde ek iş yapanlara vermektedir. Bir işçinin maliyeti sigortası ile birlikte 4000 lirayı bulurken bu işi evde ek iş yapanlara 2000 liraya yaptırmaktadır.  Evde çay paketleme işi yaparak ayda 2000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle Zonguldak Karadeniz bölgesinde yer aldığı için bu iş için ideal bir bölgedir.

Zonguldak evde ek iş ilanı kapsamında evde çay paketleme işi için ilk yapmanız gereken çay fabrikaları ve işletmeleri ile iletişime geçip bu işi yapmak istediğinizi bildirmenizdir. Firma sizi işe almadan önce iş başvuru formunu doldurmanızı ister. Forum sizi daha iyi tanımak içindir. Forumu samimi bir şekilde doğru doldurmalısınız. İşi almanızda en büyük kıstas kendinize iyi bir iş ekibi kurmaktır. İş ekibi olanlar işi daha çabuk kapmaktadır. Bu anlamda mahallenizde sizin gibi işe ihtiyacı olan kişileri bir araya getirip kendinize güzel bir ekip kurabilirsiniz. Unutmayın işi zamanında teslim etmek ve temiz iş yapmak sizi bu işte kalıcı hale getirecektir.

Yozgat Evde Ek İş İlanı

Yozgat Evde Ek İş İlanıYozgat iç Anadolu ile Doğu Anadolu arasında köprü konumunda bir geçiş noktasıdır. Karasal iklimin hakim olduğu bölgede en önemli sıkıntı susuzluktur. İklim şartlarının zor olması ve su kaynaklarının bol olmaması bölge halkını tarımda kısıtlamaya sokmuştur. Bölge halkı genelde ticaret ile meşgul olur. Yozgat ekonomik olarak zor günler geçiren bir bölgemizdir. Özellikle bölge halkı geçinmek için mutlaka ek iş yapma gereği duyar. Yozgat gibi çok gelişmemiş bir bölgede yapabileceğiniz iş alanı da oldukça sınırlıdır. Bu yazı dizimizde Yozgat ilinde yaşayan ek iş yapmak isteyenlere fikir vermek amacıyla yazıldı.

Yozgat evde ek iş ilanı kapsamında nazar boncuğu paketleme işi yapabilirsiniz. Nazar boncuğu paketleme işi ile ayda 2500 lira kazanabilirsiniz. Ne kadar kazanacağınız tamamen sizin iş performansınıza bağlıdır. İşi temiz yapmanız ve kendinizi firmaya sevdirmeniz kazancınızı arttıracaktır. Kazanç arttırmanın bir diğer yolu kendinize küçük bir ekip kurmaktır. Böylece kısa sürede birçok işi yapıp teslim edebilir kazancınızı arttırabilirsiniz.

Yozgat evde ek iş ilanı kapsamında nazar boncuğu paketleme işi için hemen internete girip nazar boncuğu işi yapan firmalarla iletişime geçmelisiniz. Evde ek iş yaptığınızı ve onlarla çalışmak istediğinizi bildiren mailler atarak yada iletişim kanallarını kullanarak bağlantı kurabilirsiniz. İşi zamanında teslim etmek ve sorunsuz güzel iş yapmak sizi firmanın vazgeçilmez elemanı yapacaktır.

Yozgat ilinde yaşayan birsi olarak sizde ekonomik sıkıntılarınıza evde nazar boncuğu paketleme işi ile son verebilirsiniz. Web sitemizde evde ek iş konusunda bir çok iş fikirleri bulunur. Diğer yazı dizilerimizi de okuyarak kendinize uygun işi bulabilir ekonomik sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz karanlığa söylenmek yerine kendinize bir ışık yakıp evde ek iş yaparak ekonomik sıkıntılardan kurtulun.

Rize Evde Ek İş İlanı

Rize Evde Ek İş İlanıKaradeniz’in hırçın şehri Rize’dir.  Hemen esip gürlemesi ile meşhur bölgede yaşam şartları oldukça zordur. Çay ve fındık üretimi ile bölge halkı ayakta kalmaya çalışır. Halkın bir bölümü de şehirde ticaret ile meşguldür.  Bölgede yaşam şartlarının zor olması ve sanayinin olmaması her yıl bölge halkının göç vermesine neden olmaktadır. Bugün Türkiye’de en fazla göç veren bölge Rize’dir.  Rize’de yaşayan birisi olarak maddi sıkıntı çekiyorsanız yazı dizimiz Rize evde ek iş ilanı yazı dizimizi dikkatlice okuyun. Yazı dizimiz bölge halkının evden nasıl para kazanabileceğine ilişkin fikirler vermek amacı ile hazırlandı. İş veren değil sadece fikir vereniz.

Rize evde ek iş ilanı kapsamında evde Nikah şekeri paketleme işi yaparak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Nikah şekeri paketleme işi ile haftalık 500 lira aylık 2000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak için ilk önce nikah şekeri firmaları ile iletişime geçmek olacaktır. Firmalara bu işi yapmak istediğinizi bildiren bir mesaj atmanız gerekir. Firma uygun görmesi halinde size iş başvuru formu gönderir. Bu foruma kişisel bilgilerinizi, iletişim adreslerinizi ve tahsil durumunuzu yazmanız istenir. Bu forum iş verenin sizi daha iyi tanıması içindir.

Rize evde ek iş ilanı kapsamında nikah şekeri işinde tüm ekipmanlar kargo tarafından size gönderilir. İşleri haftalık yapıp teslim etmeniz istenir. Firma sizden 2 şey ister. Birincisi işinize sadık kalıp temiz iş yapmanız. İkincisi verilen işleri zamanında eksiksiz teslim etmeniz. Bu iki hususa dikkat ettiğiniz sürece firma sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Bu iş için kendinize mahallede küçük bir ekip kurabilir kazançlarınızı katlayabilirsiniz.  İnternet üzerinden hemen nikah şekeri firmaları ile iletişime geçerek adım atabilirsiniz.

Ordu Evde Ek İş İlanı

Ordu Evde Ek İş İlanıKaradeniz’in güzel şehirlerinden birisi Ordu’dur. Deniz ve ormanın iç içe girdiği bölgede halkın büyük bir bölümü tarım ve hayvancılıkla geçinir. Özellikle fındık ve çay üretimi ile bölge halkı yaşamını sürdürmeye devam eder.  Ordu gittikçe büyüyen nüfusu ve bölgenin ekonomik şartlarının ağır olması nedeniyle insanlar artık geçim sıkıntısı çekmeye başladı. Ordu ilinde yaşayanlar için Ordu evde ek iş ilanı makale yazı dizimizi hazırladık. Bu yazı dizimiz özellikle ev hanımı ve çalışamayan beylere evde ek iş konusunda fikir vermek amacıyla hazırlandı.

Ordu evde ek iş ilanı makale dizimizde bu hafta evde salçalık biber hazırlayarak para kazanma yönteminden bahsedeceğiz. Özellikle yaz aylarının sonlarına doğru biber fiyatları oldukça ucuzlar. Yaz mevsiminde salçalık biberin kilosunu 70 kuruşa alabilirsiniz. 100 kilo biber aldığınızda 70 lira ödemiş olursunuz. 100 kilo biberden ortalama 15 kilo salça çıkar. 5 kiloluk salça fiyatları şuanda 70 liradan satılmaktadır. 15 kilo salçalık biberi 210 liradan satıp 140 lira kazanabilirsiniz.

Ordu evde ek iş ilanı yapmak için kendinize küçük bir ekip kurabilirsiniz. Kurduğunuz ekiple işi büyütebilirsiniz. Yaptığınız salçaları civar bölgedeki lokantalara, mandıralara ve süper marketlere satabilirsiniz. İlan bastırıp elektrik direklerine bu ilanları asabilirsiniz. Böylece pazar ağınızı genişletebilirsiniz.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan birisi iseniz eğer facebookta yaptığınız işin temizliğini ve hijyenini resimleyip salçalarınızı çok farklı bölgelere kargo aracılığı ile pazarlayabilirsiniz. Unutmayın çalışmaktan çok ürünlerinizi pazarlayacak ağı bulmalısınız. Pazar ağınız ne kadar geniş olursa kazancınız o denli artacaktır. İşin maliyetini düşürmek adına kalitesiz ürün ortaya koymak size kısa vadede kazanç sağlayabilir fakat uzun vadede size büyük kayıp olarak dönecektir.

Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Çanakkale evde ek iş imkanı

Evde Pişmaniye Paketleme İşiTarihi Kahramanlıklarla dolu şehrimiz Çanakkale’dir. Çanakkale ilinde yaşayan birisi olarak ekonomik sıkıntı mı çekiyorsunuz? Keşke Çanakkale ilinde benim de yapabileceğim bir iş olsa diyenlerden misiniz? Yazı dizimizi dikkatlice okuyun. Bu yazı dizimizde sizlere Çanakkale evde ek iş imkanlarından evde pişmaniye işini anlatacağız. Bu yazı dizimizi okuduktan sonra ufkunuzun açılıp bu işe başlamanız tek temennimizdir.

Çanakkale evde ek iş imkanından birisi olan pişmaniye paketleme işi ile aylık gelirinizi 2000 liraya kadar çıkarabilirsiniz. Bugün pişmaniye fabrikaları ürettikleri pişmaniyeleri paketleyecek evde ek iş yapacak kişiler aramaktadır. Bunun sebebi fabrikada işçinin iş maliyeti yüksektir. Sigortası, yol parası, öğlen yemeği derken bir işçi için 4000-5000 lira gider çıkmaktadır. Aynı işi evde çalışmak isteyenlere verip bu işi 2000 liraya yaptırabilirler.

Çanakkale evde ek iş imkanı pişmaniye paketlemek için ilk yapmanız gereken pişmaniye fabrikaları ile iletişime geçmektir. Çalışmak istediğinizi, özgeçmişinizi kısaca anlatıp iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Olumlu olması durumunda size dönüş sağlanacaktır. Ödemeler haftalık yapılmaktadır. İşi aldığınız taktirde tüm ekipmanlar tarafınıza kargo ile gönderilecektir. Pişmaniye paketlemesi için küçük bir ekip kurmanız işi büyütmenize kazancınızı katlamanıza katkı sağlayacaktır. Firmaların sizden tek isteği işinizi temiz yapıp, işleri zamanında teslim etmektir.

Bu yazı dizimizin altına çalışmak isteyenler yorum atabilir. Böylece gerekli kişilerin size ulaşması daha kolay olacaktır. Sitemize her gün binlerce ziyaretçi gelmektedir. Birçok ziyaretçi işveren statüsünde olup çalışmak isteyenleri bulmak için sitemizin yazılarını okumaktadır. Sizde yazı dizimize yorum atarak iş için bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Evde Örgü Örme İşi

Balıkesir evde ek iş imkanı

Evde Örgü Örme İşiYurdumuzun güzide şehirlerinden birisi Balıkesir’dir. Balıkesir gibi güzel bir şehirde yaşam şartları zordur. Özellikle kiraların çok yüksek olduğu şehirde her şey artık ateş pahası oldu. Balıkesir halkı ekonomik olarak son günlerde zor günler geçirmeye başladı. Ekonomik sıkıntılarını gidermek adına artık Balıkesir halkı ikinci bir ek işe ihtiyaç duyar oldu.  Balıkesir evde ek iş imkanı ile bu yazı dizimizde size Balıkesir ilinde yapabileceğiniz iş kollarından evde örgü örme işini anlatacağız.

Evde örgü örme işi ile Balıkesirli ev hanımları aylık 1500 lira kazanç elde edebilir. Bu iş için özverili çalışma ve özgün tasarımlar ortaya çıkarmak önemlidir. Örgü işi tarih boyunca ev kızlarının ve hanımların ilgisini çekmiştir. Sizde evde örgü örme işi ile özgün tasarımlar oluşturup bu işten ek gelir elde edebilirsiniz.

Balıkesir evde ek iş imkanı evde örgü işi için modayı yakından takip etmeniz gerekir. Ördüğünüz örgüler yeni nesile hitap etmelidir. Hep tek düzen aynı tasarımlar size kazanç sağlamaz. Bu yüzden evde örgü işi yapacak bayanların sürekli kendilerini yenilemeleri gerekir. Ördüğünüz örgüleri sosyal medya aracılığı ile çok geniş kitlelere pazarlayabilirsiniz. Evde örgü konusunda sınırları zorlayıp kendinize örgü sitesi açıp ürünlerinizin hem reklamını ücretsiz yapıp hem de bu site aracılığı ile kendinize müşteri bulabilirsiniz.

Evde örgü işi her ev hanımının kolayca yapabileceği bir iştir. Evde örgü işi için illa ev hanımı olmanıza gerek yoktur. Bugün bir çok üniversiteli kızımız evde örgü işi ile okul masraflarını karşılamaktadır. Bu işe ilginizin olması işi severek yapıyor olmanız önemlidir. İşi güzel ve özgün yapmanız size başarı getirecektir.

Evde Mandal İşi

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Mandal İşiEkonomik sıkıntı çeken insanımız artık tek işle geçinmekte oldukça zorlanmaktadır. Bugün bir çok insan yaptığı işin dışında ekstra iş yapmak zorunda kaldı. Hayat şartlarının zorlaşması, ihtiyaçların artması insanları ikinci bir iş yapmaya itmektedir. Çocukların okul masrafının artması, ev kirası, elektrik, su faturası derken elde avuçta hiç para kalmıyor. Şartların zorlaşması ile birlikte internette iş alanları artmaya başladı. Bugün birçok insan internet üzerinden ek iş yaparak para kazanmaktadır.

İnternette para kazanma yöntemleri içinde en popüler olanı evde mandal işidir. Bu işe ayda 1500 lira para kazanabilirsiniz. Evinizde günde 5-6 saat çalışarak evde mandal işi yapabilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere birçok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. İş yerinde sigorta yemek yol gibi masrafları ödemektense evde serbest zamanlı çalışan ev hanımlarını tercih etmektedir. Kendi ekibinizi kurarak evde mandal işi ile ayda 1500 lira para kazanabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazabilirsiniz

Evde oturduğunuz yerden firmalarla iletişime geçerek firmaların mandallarını paketleyip ayda 1500 lira para kazanabilirsiniz. Bunun için firmalara iş başvurusunda bulunmanız gerekir. Küçük guruplar oluşturanların iş başvurusu daha çabuk onaylanmaktadır.  Evde mandal işi kabul edilenlere firmalar 50 bin ile 100 bin civarı mandal gönderir. Farklı renk ve ebattaki mandalları eşleştirmek istenilen adetlerde paketlemeniz istenir. Rakamlar işe yeni başlayanlar için yüksek gelebilir. 3-4 kişilik bir ekip kurduğunuzda kısa sürede işi tamamlayıp teslim edebilirsiniz.

Evde Lavanta Keseleme İşi

Bingöl evde ek iş ilanı

Evde Lavanta Keseleme İşiBingöl Doğu Anadolu’nun sevilen bir şehridir. Birçok şarkıya konu olan şehirde yaşam şartları zordur. Bölge halkı genelde tarım ve hayvancılık ile geçinmektedir. Az miktarda ticaret yapılsa da bölge göç veren bölge olmaktan çıkamamıştır. Sanayi bölgesi olmaması şartların sınırlı olması, hayatın pahalılaşması Bingöl insanını göç etmeye zorlamıştır. Bugün Bingöl’lü olup Türkiye’nin bir çok bölgesinde yaşayan insanlar vardır. Bingöl ilinde yaşayıp ekonomik sıkıntı çeken birisi olarak Bingöl evde ek iş ilanlarına bakıyorsanız doğru yerdesiniz.  Yazı dizimizde Bingöl ilinde yaşayanlara ek iş imkanı sunan evde lavanta keseleme işini anlatacağız.

Bingöl evde ek iş ilanı ile ayda 2500 lira kazanabilirsiniz. Bu işi ister ve hanımı olun, ister öğrenci her kesimden insanın kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Firmalar bu işi yapacak işine sadık zamanında iş teslim eden düzgün çalışan insanlar aramaktadır. Peki bu işi neden fabrikalarda kendi işçilerine yaptırmıyorlar sorusu aklınıza gelebilir. Fabrikada çalışan bir işçinin yol parası, yemeği, maaşı, sigortası derken bu iş için bir işçinin maliyeti 4000 lirayı bulmaktadır. Ev hanımı ve öğrencilerin sigorta, yol parası, yemek parası olmadığı için bu işi 2500 liraya yaptırmak daha karlıdır.

Bingöl evde ek iş ilan kapsamında lavanta keseleme için ilk yapmanız gereken internetten bu işi yapan firmaları bulup iş için gerekli formu doldurmaktır. Formu eksiksiz ve tam doldurmalısınız. Kendinizi iyi ifade ederek işi alabilirsiniz. Küçük ekip kuranlar her zaman iş konusunda bir adın önde olduğunu unutmayın. Sizde kendinize mahallenizde bu iş için küçük bir ekip kurabilirsiniz. İşi almanız durumunda firma size bütün araç gereçleri gönderecektir.

Evde Kutu Katlama İşi

Bitlis evde ek iş ilanı

Evde Kutu Katlama İşiBitlis Güneydoğunun şirin bir ilidir. Bölge ekonomik olarak çok gelişmiş bir bölge değildir. Bu yüzden her yıl binlerce insan bölgeden göç etmektedir. Birçok insan özellikle yazın tarım işçisi olarak göç etmektedir. Göçler genellikle ekonomik kaynaklı olmaktadır. Yoksa bir insanın doğup büyüdüğü toprakları terk etmesi zordur. Bu yazı dizimizde sizlerde Bitlis evde ek iş ilanları hakkında bilgi vereceğiz. Ekonomik sıkıntınıza çözüm olmak adına böyle bir yazı dizisini hazırladık. Yazı dizimizi dikkatlice takip edin.

Bitlis evde ek iş ilanları içinde en popüler olanı evde kutu katlama işidir. Bu işten aylık ortalama 1500 ile 2000 lira arası kazanç elde edebilirsiniz. Kazanç sizin iş performans miktarına göre değişir. Küçük bir iş ekibi kurup kazancınızı büyütebilirsiniz. Bu iş için yapılması gereken ilk iş girişimci ruhunuzu konuşturarak kutu katlama işi veren firmalarla iletişime geçmektir. İletişim sırasında sizden iş başvurusu için forum doldurmanız istenir. Forumda adınız soyadınız gibi kişisel bilgilerinizin yanında iletişim adresleriniz istenir. Forum doldurduktan kısa bir süre sonra size iş konusunda olumlu olumsuz mutlaka dönüş yaparlar.

Bitlis evde ek iş ilanları kutu katlama işini aldıktan sonra firma size gerekli bütün araç gereçleri kargo ile gönderecektir. Firmanın sizden iki beklentisi vardır. Birincisi işin temiz bir şekilde yapılması ikincisi işin zamanında teslim edilmesidir zamanında işi teslim etmezseniz kısa bir süre sonra firma işinize son verebilir. Firmalar özverili çalışan ve sözünde duran insanlarla çalışmak ister. İşin zamanında teslim edilmemesi firmayı da zor duruma sokacaktır. Bu anlamda işinize sadık kalmalı ve işi zamanında teslim etmelisiniz.

Evde kutu katlama işini sadece ev hanımları değil, öğrencilerde yapabilir. Okul masraflarını çıkarmak isteyen bir çok öğrenci iş olarak evde kutu katlama işi yapmaktadır iş oldukça kolaydır. Evde yol parası, yemek parası gibi giderleriniz olmadan tüm geliri direk ev ekonomisine aktarabilirsiniz ekonomik sıkıntılara son vermek istiyorsanız mutlaka evde kutu katlama işine başlamalısınız. Evde ek iş fikirleri konusunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Evde Kumbara Yapma İşi

Bursa evde ek iş imkanı

Evde Kumbara Yapma İşiTürkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi Bursa’dır. Tarihte bir çok devlete ev sahipliği ve başkentlik yapan şehirde yaşam şartları günümüzde gittikçe zorlaştı. Bugün ekonomik enflasyonun artması, ev kiraları, faturalar derken artık insanlar ay sonunu getiremez hale geldi. Bursa’da yaşayan bir çok insanın mutlaka ikinci bir işi var. Bursa evde ek iş imkanı sunan firmaları bu yazı dizimizde sizlerle paylaşmak istedik. Her yazı dizimizde bir iş imkanını tüm boyutları ile ele almayı hedefledik. Bu yazı dizimizde Bursa ilinde yaşayanlar için evde kumbara yapma işini anlatacağız.

Bursa evde ek iş imkanı evde kumbara yapımı ile ayda 2000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Kumbara yapım işi oldukça basit bir iştir. Günümüzde her kesim ev hanımı. öğrenci ve çalışmayan ev beylerinin kolayca yapabileceği bir iştir. Evde oturup boş vakit geçirmek ve televizyon karşısında zaman öldürmektense evde kumbara yaparak para kazanabilirsiniz. Kumbara yapım işi için firmaları bulup iş başvuru formunu doldurmanız gerekir. Firmayı bulmakta zorlanıyorsanız konu altına yorum yaparak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yorum olarak nerede yaşadığınızı ve iletişim numaranızı yazabilirsiniz. Böylece kumbara firmaları kısa sürede size ulaşacaktır.

Bursa evde ek iş imkanı kumbara yapımı için sıkı ve disiplinli bir çalışma ile ciddi gelir elde edebilirsiniz. Bu işi ekip olarak yapabilir firmanın bir numaralı elemanı olabilirsiniz. İş performansınızı arttırıp ciddi primler alabilirsiniz.