Adana Evde Ek İş İlanları

Adana Evde Ek İş İlanlarıAdana Akdeniz bölgesinin en kalabalık şehridir. Adana gibi kalabalık bir şehirde yaşamak zordur. Hayat şartlarının pahalılaşması, büyük şehirlerde yaşamayı zor hale getirdi. Bugün bir çok insan ciddi maddi sıkıntılar çekip bunalıma girmektedir. Ev kirası, faturalar, yüksek enflasyon, ihtiyaçların artması, gelirlerin azalması kişileri fakirliğe itmiş ciddi sıkıntılara kapı açmıştır.

Adana Evde Ek İş İlanları ile birçok ev hanımları bugün evde oturduğu yerden iş yapıp aile ekonomisine katkıda bulunmaya başladı. Maddi sıkıntılar yüzünden oturup ağlayıp söylenmek yerine acaba bu durumu nasıl düzeltirim diyen ev hanımları Adana Evde Ek İş İlanları ile ekonomik sıkıntılarına çözüm üretmeye başladı. Yazı dizimizde Adana’da yaşayan ev hanımlarına evde nasıl ek iş yapıp gelir elde edebilecekleriniz anlatacağız.

Adana Evde Ek İş İlanları ile yapabileceğiniz işler şunlardır:

1- Mandal paketleme: Adana sanayisi güçlü bir şehirdir. Mandal paketleme işinden bugün binlerce insan ekmek yemektedir. Firma ile iletişime geçip iş başvurusunu doldurmanız gerekir. Kendinize bu iş için küçük bir ekip kurup başvurunuzu ekip olarak vermeniz durumunda işe kabul edilme ihtimaliniz yükselecektir. Firmalar küçük ekip kuran kişilerle çalışmak ister. Çünkü kısa sürede birçok iş ekiple başarılır. Mandal paketleme işinde haftalık 350 lira kazanabilirsiniz. Bu iş için firma size 50 bin mandal gönderir. Mandalları istenilen sayıda paketlemeniz istenir. Tüm paketleme işleri için gerekli malzemeler firma tarafından tarafınıza gönderilir.

2- Çorap Paketleme İşi: Panti gibi bir çok çorap fabrikası çorap paketleme işini ev hanımlarına teslim etmiştir. Böylece paketleme işi için sigortalı yüksek maaşlı eleman çalıştırmak yerine işi daha uygun fiyata ev hanımlarına yaptırmayı tercih eder. Çorap paketleme işinden ayda 1750 lira para kazanabilirsiniz. Bu iş için firmalarla iletişime girip iş talebinde bulunmalısınız.

3- Rewite ile para kazanma: İnternet dünyasında bir çok web site yazıları birbirine benzerdir. Bir yazının okunup kendi cümlelerimizle yazma işine rewite denir. web siteler özgün içerikli olmalıdır. Türkçeyi düzgün kullanan birisi iseniz rewite işi yaparak 100 kelimede 1 lira kazanabilirsiniz. Bu iş için internet bağlantınızın olması gerekir. Türkçeyi doğru kullanma, hızlı klavye kullanma gibi özelliklerinizin olması gerekir. Yazdığınız yazıları r10 wmaraci gibi webmaster sitelerinde site sahiplerine satabilirsiniz. Ayrıca bu webmaster sitelerinde siparişler alıp sipariş üstüne de yazılar yazabilirsiniz. Tıpkı şuan benim yaptığım gibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir