Adıyaman Evde Ek İş İlanları

Adıyaman Evde Ek İş İlanlarıAdıyaman ilinde yaşayan ekonomik sıkıntı çeken herkes yazı dizimizi dikkatlice okusun. Yazı dizimiz ekonomik sıkıntılarınıza çözüm üretmek adına yazıldı. Yazı dizimizi okuduktan sonra Adıyaman Evde Ek İş İlanları ile evde ek iş yapma imkanına kavuşacaksınız. En azından bu konuda neler yapabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız.  Yazı dizimizi okuduktan sonra ekonomik sıkıntılarınıza çözüm üretmek adına hemen harekete geçip sizin için önerdiğimiz Adıyaman Evde Ek İş İlanlarına başvuracaksınız.

Adıyaman Evde Ek İş İlanları kapsamında yapabileceğiniz işler şunlardır:

1- Çocuk bakıcılığı : Çevrenizde anne ve babası çalışan çocuklara bakabilirsiniz. Bu iş daha çok ev hanımlarına göre bir iştir. Bu işten 500 ile 1000 lira arası para kazanabilirsiniz.

2- Çorap Paketleme: Çorap firmaları ile iletişime geçip çorap paketleme işi yapabilirsiniz. Bu işten ortalama aylık 1500 lira gelir elde edebilirsiniz. Ekip kurarsanız kazancınız daha da çok aratacaktır. Kazanç miktarınız sizin iş performansınıza bağlı olarak değişir.

3- Mandal paketleme işi: Size verilen farklı renkteki mandalları istenen sayıda ve aynı renkte olmak üzere paketlemeniz istenir. Bu iş için firma ile iletişime geçip başvuru formu doldurmanız gerekir. Firma sizden temiz iş ve verilen işin zamanında bitirilmesini ister. Bu işten 1800 lira kazanabilirsiniz. Ekip halinde çalışmak hem kazancınızı arttırır hem de firmanın size güven duygusunu geliştirir.

4-Makale Yazarlığı: Türkçeyi düzgün kullanan birisi olarak yazım ve noktalama işaretlerine hakimseniz, ben okuduğum cümleyi kendi cümlelerimle daha güzel ifade ederim diyorsanız makale yazarlığı tam size göre bir iştir. Günde ortalama 200 kelimelik 10 makale yazan birisi günde 20 liradan ayda 600 lira para kazanabilir. Günde 10 makale yazmak ortalama 1 saatinizi alır. günde 1 saat çalışarak 600 lira günde 3 saat çalışarak 1800 lira kazanabilirsiniz. Yazdığınız yazıları webmaster sitelerinde satabilirsiniz.

5- Post atarak para kazanma: İnternet forum sitelerine içerikleri kopyala yapıştır yapıp atarak para kazanabilirsiniz. 100 post için 15-20 lira kazanabilirsiniz. Günde 100 post atmak sizin 1-2 saatinizi alır. Günde 100 post atarak ayda 500-600 lira kazanabilirsiniz. Bu iş için bilgi sahibi olmanız gerekmez. Kopyala tek bilmeniz gereken bilgisayar kullanmayı bilmek ve size verilen sitedeki paneli çözmektir. Paneller çok basittir bir defa gösterilse nasıl ekleneceğini kolayca kavrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir