Antalya Evde Yapılacak Ek İşler

Evde Para Kazanmanın Yolları

Antalya Evde Yapılacak Ek İşlerEge’nin inci şehri Antalya’da yaşayan birisi olarak maddi sıkıntı çekiyorsanız yazı dizimizi dikkatlice okuyun. Yazı dizimizde Antalya evde yapılacak ek işler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Yazı dizimizi dikkatlice okuyarak size uygun para kazanma yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Antalya evde yapılacak ek işler şunlardır:

1- Çocuk Bakıcılığı: Eğer ev hanımıysanız çocuk bakıcılığı yaparak para kazanabilirsiniz. Çevrenizde özellikle çalışan anneler evde çocuk bakıcısı ararlar. Çocuk bakıcılığı işini kendi evinizden yapabileceğiniz gibi bakacağınız çocuğun evinde de bakabilirsiniz. Bu tamamen iki tarafın görüşüp anlaşmasına bağlıdır. Çocuk bakıcılığı fiyatı serbest piyasa fiyatı olup 500 lira ile 1000 lira arası değişmektedir.

2- Makale Yazarak Para Kazanmak: Türkçeyi düzgün kullanan, klavyesi hızlı birisi iseniz makale yazarak para kazanabilirsiniz. Makaleler daha çok çeviri cinsinden olmaktadır. İnternette yazılan bir yazıyı okuyup kendi cümlelerinizle ifade etmeniz yeterlidir.Bu iş için 100 kelime 1 liradan yazabilirsiniz. Günde ortalama 200 kelime 20 makale yazarsanız günlük 40 liradan aylık 1200 lira gelir elde edebilirsiniz. Makaleleri internet üzerinde r10, wmaraci gibi webmaster sitelerinde rahat satabilirsiniz.

3- Evde Yemek Yapmak: Antalya’da birçok iş yeri yemek ihtiyacını lokanta yerine ev hanımları ile anlaşarak evde yaptırmaktadır. Antalya evde yapılacak ek iş olarak bu iş tamamen sizin girişkenliğinizle alakalıdır. İş yerlerine ilan dağıtıp evde yemek yapabileceğinizi bildiren bir yazı dağıtıp iş ağınızı genişletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir