Beste ve Şiir Yazarak Para Kazanmak

Beste ve Şiir Yazarak Para KazanmakPara kazanmak, ek gelir sahibi olmak için binlerce yol var. Para kazanma yollarından çok az bilinen yöntem hiç kuşkusuz beste ve şiir yazarak para kazanma yöntemidir. Bu yöntemle para kazanmak için özel bilgi ve becerinizin olması gerekir. Güzel şiir ve beste yazabiliyorsanız şiir ve bestelerinizden ciddi paralar kazanabilirsiniz. Bugün televizyon ekranlarında izlediğimiz bir çok şarkı sözü sıradan sizin bizim gibi insanların beste ve şiir yazması ile ortaya çıkmıştır.

Birçok şarkıcı ve sanatçı albüm oluşturmak için beste şiir peşine düşer. Sözleri anlamlı ve güzel sözler ile şiir yazma yeteneğiniz varsa bunu paraya çevirebilirsiniz. Bugün yazacağınız 1 şiir ve beste ile 1000 lira ile 10.000 lira arasında değişen miktarda paralar kazanabilirsiniz. Şarkıcılar genelde bilinmiş ve tanınan bestecilerden şiir ve beste almayı tercih ederler. Birçok yeni sanatçı için tanınmış bestecilerin şarkıları pahalı kaçabilir. Yeni bir arayış ve heyecan arayan sanatçılar şiir ve beste konusunda tanınmamış kişileri tercih etmektedir.

Beste ve şiir yazarak para kazanmak için yazmış olduğunuz şiiri sosyal medya hesabı aktif olan sanatçılarla iletişime geçerek şiir ve bestelerinizi pazarlayabilirsiniz. Bestenizin küçük bir demosunu yapıp sanatçıya iletebilirsiniz. Size ait besteleri sosyal medya üzerinde müzik sayfalarında demosunu paylaşabilir kendinizi gösterebilirsiniz.  Sadece şarkı sözü göndermektense küçük bir demo göndermek daha etkili sonuç elde etmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir