Evde Bitki Yetiştirme İşi

Ağrı evde ek iş ilanları

Evde Bitki Yetiştirme İşiAğrı hayat şartlarının zor olduğu bir Doğu Anadolu şehrimizdir. Ağrı şehrinde yaşayan birisi olarak bölge şartlarının iyi olmamasından dolayı ekonomik sıkıntı çekiyor olabilirsiniz. Yazı dizimizde Ağrı evde ek iş ilanları konusunda yapabileceğiniz işleri anlatacağız. Yazı dizimizin derdinize derman olması tek temennimizdir.

Ağrı evde ek iş ilanları olarak size evde bitki yetiştirme işini tavsiye edebiliriz.Bitkiler insanlık için önemli ihtiyaçlardan birisidir. Hele ki ağrı gibi soğuk iklim bölgelerinde bir çok bitki farklı şehirlerden gelmektedir. Farklı şehirlerden gelen bitkiler taşıma maliyeti yüzünden bölge halkına oldukça pahalıya mal olmaktadır. Evde bitki yetiştiriciliği işi ile bu maliyeti kendinize kar olarak çevirebilirsiniz. Son günlerde özellikle ev hanımları ve öğrenciler evde bitki yetiştirme işi ile ciddi kazançlar elde etmektedir.

Ağrı evde ek iş ilanları kapsamında evde bitki yetiştirme konusunda kaktüs yetiştiriciliği son günlerde çok popüler hale geldi.  Son günlerde en çok satılan bitki kaktüstür. Satışı yüksek ve yetiştirmesi kolay olması bakımından kaktüs ideal bir bitkidir. Kaktüs yetiştirme işi ile ayda 1500 ile 2000 lira arasında para kazanabilirsiniz. Yetiştirdiğiniz kaktüsleri özellikle çiçek firmalarına satışını yapabilirsiniz. Bu işi yapmadan önce Ağrı ve civar bölgelerindeki çiçekçilerle görüşmeniz gerekir. Sipariş üzerine yapılan bitki yetiştirmeciliğinde zarar etme durumunuz mümkün değildir.  Çiçekçilerden habersiz kendiliğinden kaktüs yetiştirme durumunda kaktüsleri satamama ve elinizde kalma durumu oluşup bu işten zarar edebilirsiniz.

Ağrı evde ek iş ilanları kapsamında kendinize online çiçek sitesi açabilir yetiştirdiğiniz çiçekleri internet üzerinden dünyaya pazarlayabilirsiniz. Pazar alanınızı Ağrı şehrinin dışına çıkartıp ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu işten kazancınız tamamen sizin performansınıza ve girişimlerinize bağlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir