Evde İplik Sarma İşi

Artvin evde ek iş ilanları

Evde İplik Sarma İşiArtvin denizle ormanın kesiştiği güzel bir Karadeniz şehridir. Türkiye’nin en fazla göç veren bölgesidir. Artvin ilinde iş imkanları oldukça dardır bölge halkı tarım ve hayvancılıkla geçinir bölgede hatırı sayılır bir memur kitlesi vardır Kafkas üniversitesi Hemşirelik ve orman fakülteleri ile Artvin Çoruh üniversitesi bölge ekonomisine can vermeye başladı.  Artvin gibi küçük ve gelişmemiş bir bölgede hangi işler yapılır? Ev ekonomisine nasıl destek olunur yazı dizimiz Artvin evde ek iş ilanları hakkında özellikle Artvin’de yaşayan ev hanımlarını bilgilendirmek için yazıldı.

Artvin evde ek iş ilanları olarak iplik sarma işini size anlatacağız iplik firmaları iplik sarma işini fabrikalarda işçi tutup yol parası yemek parası sigorta gibi ödemeler yapıp yaptırmak yerine ev hanımlarına yaptırmayı hedeflemektedir böylece iş yüklerini ve iş maliyetlerini indirmiş oluyorlar. Bugün birçok iplik firması işini bu şekilde yürütmektedir ev hanımı olarak iplik firmaları ile irtibata geçerek çalışmak istediğinizi bildiren bir mail atmanız gerekir. Günde ne kadar çalışabileceğinizi nerde oturduğunuzu iletişim bilgilerinizi ve kendinizi ifade eden bir yazı yazmanız yeterlidir.

Artvin evde ek iş ilanları kapsamında iplik sarma işinden ayda 2100 lira kazanabilirsiniz. Kazanç aslında sizin iş performansınıza bağlı olarak değişebilir küçük çalışma ekipleri kurarak işi büyütüp kazancınızı arttırabilirsiniz iplik sarma işini sadece ev hanımları değil beylerde çok rahat yapabilir bu iş için sabır ve azimli çalışmak gerekir.

İplik sarma işi için firmalar size gerekli bütün ekipmanları evinize kapınıza kadar gönderir işlemi yapar aynı şekilde kargoya verirsiniz ödemelerinizi her ay başında banka hesabınıza alırsınız iş bitmeden ödeme almanız söz konusu değildir hiçbir firma ön ödemeli çalışmaz. Bu yüzden firmalara güvenmelisiniz ödemelerinizi göndermeme gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü onların iş bitirecek elemana ihtiyacı var.

İplik sarma işinin temiz ve özenli yapılması gerekir. Firmalar verdikleri işleri zamanına teslim almak isterler. Bu yüzden çalışma disiplini olan kişilerle çalışmak isterler bu işte güven çok önemlidir firmaya güven verdiğiniz taktirde iş hacminiz ve kazancınız artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir