Evde Lavanta Keseleme İşi

Bingöl evde ek iş ilanı

Evde Lavanta Keseleme İşiBingöl Doğu Anadolu’nun sevilen bir şehridir. Birçok şarkıya konu olan şehirde yaşam şartları zordur. Bölge halkı genelde tarım ve hayvancılık ile geçinmektedir. Az miktarda ticaret yapılsa da bölge göç veren bölge olmaktan çıkamamıştır. Sanayi bölgesi olmaması şartların sınırlı olması, hayatın pahalılaşması Bingöl insanını göç etmeye zorlamıştır. Bugün Bingöl’lü olup Türkiye’nin bir çok bölgesinde yaşayan insanlar vardır. Bingöl ilinde yaşayıp ekonomik sıkıntı çeken birisi olarak Bingöl evde ek iş ilanlarına bakıyorsanız doğru yerdesiniz.  Yazı dizimizde Bingöl ilinde yaşayanlara ek iş imkanı sunan evde lavanta keseleme işini anlatacağız.

Bingöl evde ek iş ilanı ile ayda 2500 lira kazanabilirsiniz. Bu işi ister ve hanımı olun, ister öğrenci her kesimden insanın kolaylıkla yapabileceği bir iştir. Firmalar bu işi yapacak işine sadık zamanında iş teslim eden düzgün çalışan insanlar aramaktadır. Peki bu işi neden fabrikalarda kendi işçilerine yaptırmıyorlar sorusu aklınıza gelebilir. Fabrikada çalışan bir işçinin yol parası, yemeği, maaşı, sigortası derken bu iş için bir işçinin maliyeti 4000 lirayı bulmaktadır. Ev hanımı ve öğrencilerin sigorta, yol parası, yemek parası olmadığı için bu işi 2500 liraya yaptırmak daha karlıdır.

Bingöl evde ek iş ilan kapsamında lavanta keseleme için ilk yapmanız gereken internetten bu işi yapan firmaları bulup iş için gerekli formu doldurmaktır. Formu eksiksiz ve tam doldurmalısınız. Kendinizi iyi ifade ederek işi alabilirsiniz. Küçük ekip kuranlar her zaman iş konusunda bir adın önde olduğunu unutmayın. Sizde kendinize mahallenizde bu iş için küçük bir ekip kurabilirsiniz. İşi almanız durumunda firma size bütün araç gereçleri gönderecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir