Evde Mandal İşi

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde Mandal İşiEkonomik sıkıntı çeken insanımız artık tek işle geçinmekte oldukça zorlanmaktadır. Bugün bir çok insan yaptığı işin dışında ekstra iş yapmak zorunda kaldı. Hayat şartlarının zorlaşması, ihtiyaçların artması insanları ikinci bir iş yapmaya itmektedir. Çocukların okul masrafının artması, ev kirası, elektrik, su faturası derken elde avuçta hiç para kalmıyor. Şartların zorlaşması ile birlikte internette iş alanları artmaya başladı. Bugün birçok insan internet üzerinden ek iş yaparak para kazanmaktadır.

İnternette para kazanma yöntemleri içinde en popüler olanı evde mandal işidir. Bu işe ayda 1500 lira para kazanabilirsiniz. Evinizde günde 5-6 saat çalışarak evde mandal işi yapabilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere birçok üretici firma ürettikleri mandallar için paketlemeci aramaktadır. İş yerinde sigorta yemek yol gibi masrafları ödemektense evde serbest zamanlı çalışan ev hanımlarını tercih etmektedir. Kendi ekibinizi kurarak evde mandal işi ile ayda 1500 lira para kazanabilirsiniz.

Evde Mandal Paketleyerek 1. 500 Lira Kazabilirsiniz

Evde oturduğunuz yerden firmalarla iletişime geçerek firmaların mandallarını paketleyip ayda 1500 lira para kazanabilirsiniz. Bunun için firmalara iş başvurusunda bulunmanız gerekir. Küçük guruplar oluşturanların iş başvurusu daha çabuk onaylanmaktadır.  Evde mandal işi kabul edilenlere firmalar 50 bin ile 100 bin civarı mandal gönderir. Farklı renk ve ebattaki mandalları eşleştirmek istenilen adetlerde paketlemeniz istenir. Rakamlar işe yeni başlayanlar için yüksek gelebilir. 3-4 kişilik bir ekip kurduğunuzda kısa sürede işi tamamlayıp teslim edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir