Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Çanakkale evde ek iş imkanı

Evde Pişmaniye Paketleme İşiTarihi Kahramanlıklarla dolu şehrimiz Çanakkale’dir. Çanakkale ilinde yaşayan birisi olarak ekonomik sıkıntı mı çekiyorsunuz? Keşke Çanakkale ilinde benim de yapabileceğim bir iş olsa diyenlerden misiniz? Yazı dizimizi dikkatlice okuyun. Bu yazı dizimizde sizlere Çanakkale evde ek iş imkanlarından evde pişmaniye işini anlatacağız. Bu yazı dizimizi okuduktan sonra ufkunuzun açılıp bu işe başlamanız tek temennimizdir.

Çanakkale evde ek iş imkanından birisi olan pişmaniye paketleme işi ile aylık gelirinizi 2000 liraya kadar çıkarabilirsiniz. Bugün pişmaniye fabrikaları ürettikleri pişmaniyeleri paketleyecek evde ek iş yapacak kişiler aramaktadır. Bunun sebebi fabrikada işçinin iş maliyeti yüksektir. Sigortası, yol parası, öğlen yemeği derken bir işçi için 4000-5000 lira gider çıkmaktadır. Aynı işi evde çalışmak isteyenlere verip bu işi 2000 liraya yaptırabilirler.

Çanakkale evde ek iş imkanı pişmaniye paketlemek için ilk yapmanız gereken pişmaniye fabrikaları ile iletişime geçmektir. Çalışmak istediğinizi, özgeçmişinizi kısaca anlatıp iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Olumlu olması durumunda size dönüş sağlanacaktır. Ödemeler haftalık yapılmaktadır. İşi aldığınız taktirde tüm ekipmanlar tarafınıza kargo ile gönderilecektir. Pişmaniye paketlemesi için küçük bir ekip kurmanız işi büyütmenize kazancınızı katlamanıza katkı sağlayacaktır. Firmaların sizden tek isteği işinizi temiz yapıp, işleri zamanında teslim etmektir.

Bu yazı dizimizin altına çalışmak isteyenler yorum atabilir. Böylece gerekli kişilerin size ulaşması daha kolay olacaktır. Sitemize her gün binlerce ziyaretçi gelmektedir. Birçok ziyaretçi işveren statüsünde olup çalışmak isteyenleri bulmak için sitemizin yazılarını okumaktadır. Sizde yazı dizimize yorum atarak iş için bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir