Kahraman Kazan Nakliyat

Ankara Kahraman Kazan bölgesinde aktif nakliyat hizmetine başlayan firma Ensar nakliyat firması güvencesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Kısa sürede bölge halkının güvenini alan firma bugün nakliyat konusunda lider konuma geldi. Çok sağlam bir çalışma ekibi kuran firma nakliyat konusunda müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Kahraman Kazan evden eve nakliyat firması, ekspertiz ekibi, taşıma ekibi, ambalaj ve paketleme ekibi, kurulum ve montaj ekibinden oluşmaktadır. Ekspertiz ekibi ücretsiz eşya analizi yaparken ambalaj ve paketleme ekibi eşyaların temiz ve hijyenik taşınması için eşyaları paketler. Kurulum ve montaj ekibi ise eşyaların ücretsiz kurulum ve montajını yapar. Usta taşıma ekibi asansör sistemi ile eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşır.

Kahraman Kazan evden eve nakliyat firması olarak çok disiplinli bir çalışma şeklimiz vardır. Size verdiğimiz gün ve saat aralığında taşıma işlemi gerçekleşir. Taşıma işlemi eşyanın durumuna göre 4-6 saat arasında gerçekleşir. Bu süreçte eşyalarınızın yerleştirilmesinde size yardım edilir. Tüm eşyalarınız uygun format’da montajı yapılır. Taşıma işlemi bittikten sonra hasar tespit çalışması yapılır. Tespit sonunda zarar gören eşyalarınız sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Kahraman Kazan evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizi memnun etmek nakliyat konusunda tüm ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler üretmek için canla başla çalışıyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyalarımız gibi özenli biçimde taşıyoruz. Nakliyat konusunda destek almak için büromuza uğrayabilir yada bize telefon açabilirsiniz.