Zonguldak Evde Ek İş İlanı

Zonguldak Evde Ek İş İlanıBatı Karadeniz’in en gelişmiş ili Zonguldak’tır. Turizm, sanayi, hayvancılık, ticaret, tarım, balıkçılık gibi bir çok sektörde Karadeniz illeri içinde en gelişmiş ildir. Zonguldak bölgesi gelişen teknoloji ve zorlaşan hayat şartlarına bağlı olarak insanlar ekonomik sıkıntı çekmeye başladı. Özellikle kiraların çok yüksek olduğu bölgede faturalar ve geçim şartları insanların belini bükmektedir. Zonguldak ilinde yaşayan birisi olarak Zonguldak evde ek iş ilanı makale yazısı ile bölge halkına evde ek iş yapma konusunda fikirler vermek istedik.

Zonguldak evde ek iş ilanı kapsamında bu yazı dizimizde evde kurutulmuş çay paketleme işi hakkında bilgi vereceğiz. Çay fabrikaları ürettikleri çayların paketlenmesi işini fabrikada işçilere yaptırmak yerine maliyeti düşürüp bu işi evde ek iş yapanlara vermektedir. Bir işçinin maliyeti sigortası ile birlikte 4000 lirayı bulurken bu işi evde ek iş yapanlara 2000 liraya yaptırmaktadır.  Evde çay paketleme işi yaparak ayda 2000 lira kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle Zonguldak Karadeniz bölgesinde yer aldığı için bu iş için ideal bir bölgedir.

Zonguldak evde ek iş ilanı kapsamında evde çay paketleme işi için ilk yapmanız gereken çay fabrikaları ve işletmeleri ile iletişime geçip bu işi yapmak istediğinizi bildirmenizdir. Firma sizi işe almadan önce iş başvuru formunu doldurmanızı ister. Forum sizi daha iyi tanımak içindir. Forumu samimi bir şekilde doğru doldurmalısınız. İşi almanızda en büyük kıstas kendinize iyi bir iş ekibi kurmaktır. İş ekibi olanlar işi daha çabuk kapmaktadır. Bu anlamda mahallenizde sizin gibi işe ihtiyacı olan kişileri bir araya getirip kendinize güzel bir ekip kurabilirsiniz. Unutmayın işi zamanında teslim etmek ve temiz iş yapmak sizi bu işte kalıcı hale getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir